«Олександрія» мінімально поступилася «Левські» з Болгарії

Перегляди: 758

Вчора, 5 липня підопічні Володимира Шарана зіграли з відомим софійським клубом «Левські».

Про це CBN поінформували у прес-службі ФК «Олександрія».

Поєдинок проходив на домашньому стадіоні болгарської команди – «Георгі Аспарухов». Можливості відзначитися мали обидві команди, але долю протиборства вирішив єдиний гол господарів, забитий на 20 хвилині Габріелом Обертаном.

Матч завершився із рахунком 1:0 на користь болгарської команди. У наших земляків відзначимо появу відомого півзахисника Кирила Ковальця.

Цей матч олександрійці провели в такому складі:

Перший тайм – Юрій Паньків, Валерій Бондаренко, Андрій Цуріков, Антон Шендрік, Павло Пашаєв, Андрій Бацула, Кирило Ковалець, Євген Протасов, Андрій Запорожан, Євген Банада, Артем Сітало;

Другий тайм – Юрій Паньків (Дмитро Рудик, 60’), Станіслав Микицей, Владислав Бабогло (Кирило Прокопчук, 80’), Тимур Стецьков, Олексій Довгий, Гліб Бухал, Дмитро Шастал, Артем Полярус, Василь Грицук, Максим Задерака, Віталій Пономар.

7 липня ФК «Олександрія» проведе заключний, шостий спаринг у рамках навчально-тренувального збору в Болгарії. Підопічні Володимира Шарана зустрінуться із пловдивським «Локомотивом». Початок контрольного поєдинку – о 17.00.