Кабінети замісної терапії для наркозалежних планують відкрити у всіх районах Кіровоградщини

Наразі таких кабінетів - лише чотири

1636
кількість переглядів

Для ЗПТ використовують два види препарату – таблетовані метадон та бупренорфін. З 2015 року – й рідкі форми метадону.

На Кіровоградщині функціонують чотири кабінети, у яких наркозалежним, які відмовились від вуличних наркотиків, видають замісну підтримувальну терапію (ЗПТ).

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це під час прес-брифінгу сьогодні, 10 липня, повідомив координатор напрямків «Психо-соціальний супровід пацієнтів ЗПТ» обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» Павло Давлєтбаєв, передає кореспондент CBN.

Це – Кіровоградський обласний наркологічний диспансер, Олександрійський наркологічний диспансер, Світловодська центральна районна лікарня та Знам’янська центральна районна лікарня.

Замісна підтримувальна терапія дозволяє пацієнту повністю відмовитись від вживання наркотиків, продовжувати нормальне життя, відновлювати фізично-емоційний стан пацієнта.

До 2020 року такі кабінети планують відкрити в усіх районах області.

Нагадаємо, на Кіровоградщині 371 пацієнт отримує замісну підтримувальну терапію.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.