«Кіровоградобленерго» більше не займатиметься постачанням електроенергії

Обленерго займатиметься лише питаннями, що стосуються технічної частини

4367
кількість переглядів

Електроенергію споживачам з грудня 2018 року постачатиме інша компанія, а ПрАТ «Кіровоградобленерго» займатиметься технічними питаннями.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це на прес-конференції в CBN сьогодні, 11 липня, заявив комерційний директор ПрАТ «Кіровоградобленерго» Олег Соловйов.

За його словами, у квітні 2017 року в Україні ухвалили закон про ринок електроенергії. Відповідно до нього, з грудня 2018-го у «Кіровоградобленерго» не буде ліцензії на постачання електроенергії, цим займатиметься інша компанія.

«Обленерго займатиметься лише питаннями, що стосуються технічної частини. А от поставками – інші компанії, у нас таке підприємство вже є – ТОВ “Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія”, – зазначив Соловйов. – Для споживачів цей перехід лишиться практично непомітним».

Директор ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» Олег Валентий пояснив, що новації в законі покликані посилити конкуренцію між постачальниками електроенергії та у подальшому, можливо, знизити її вартість. Закон, крім того, передбачає укладання публічного договору, текст якого буде загальнодоступним.

Ціни на електроенергію для побутових та малих непобутових (невеликі підприємства тощо), як і зараз, встановлюватиме Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Споживачі також зможуть обирати собі постачальника, якщо хтось, крім згаданого ТОВ, отримає на це ліцензію.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.