Кропивницька «Зірка» поступилася «Металургу» з Запоріжжя

Перегляди: 873

У рамках підготовки до старту чемпіонату України з футболу в Першій лізі кропивницька «Зірка» приймала на своєму полі запорізький «Металург».

Про це CBN повідомили у прес-службі «Зірки».

У цій зустрічі наставник кропивничан Андрій Горбань експериментував зі складом і переглядав потенційних новачків. Через неузгодженість дій захисників гості забили перший м'яч на 15 хвилині, а потім незадовго до перерви подвоїли рахунок.

У другому таймі підопічні Андрія Горбаня додали обертів, стали діяти більш комбінаційно та значно швидше за конкурентів. І небезпечні моменти біля воріт «металургів» почали виникати один за одним. На 75 хвилині Максим Авер'янов виконав штрафний, а Дмитро Касімов пробив головою - 1:2. Далі кропивничани продовжували атакувати великими силами, мали безліч шансів не тільки для того, щоб відновити рівновагу, але й вирвати перемогу, та підвела реалізація гольових нагод. Фінальний свисток зафіксував поразку «зіркових» 1:2.

«Зірка» провела матч у такому складі: 12. Богдан Степанцов (74. Марк Медведєв, 46); 85. Микита Ходорченко (83. гравець на перегляді, 46); 50. Олександр Дугієнко (54. Максим Коноваленко, 46), 59. Олександр Маткобожик (56. гравець на перегляді, 46), 48. гравець на перегляді (46. гравець на перегляді, 46), 65. гравець на перегляді (49. Олександр Хруленко, 35; Ігор Лопушенко, 64), 68. гравець на перегляді (51. гравець на перегляді, 46), 71. Олексій Збунь к/к (86. Максим Авер’янов, 61), 47. Іван Рудницький (80. Дмитро Касімов, 25), 35. гравець на перегляді (57. Артем Сьомка, 37), 39. Станіслав Писарєв (91. Михайло Боздаган’ян, 46). В. о. головного тренера Андрій Горбань.

Нагадаємо, «Зірка» почне чемпіонат у Першій лізі матчем із «Волинню».