На Кіровоградщині переплутали арештантів у СІЗО й привезли на суд не того

І це могло статися не випадково

3362
кількість переглядів

За запитом судді Олександрівського районного суду Сергія Пляки з СІЗО Кропивницького на засідання доставили арештанта, але не того, що треба.

Про це CBN розповіла директор (головний редактор) ТОВ «РВО “Олександрівщина”» Галина Шевченко.

18 липня суд мав розглядати справу щодо пограбування приміщення ТОВ «РВО “Олександрівщина”» та кількох приватних підприємців.

Обвинувачені – двоє чоловіків, один з яких перебуває під домашнім арештом, інший – ухвалою суду одержав 60 діб арешту і знаходиться у слідчому ізоляторі Кропивницького. Останнього у супроводі конвою мали доставити з обласного центру до районного суду.

За кілька хвилин до початку засідання з’ясувалося, що привезли в Олександрівку не ту особу. Співпало майже все – прізвище, ім’я і навіть по-батькові. Різниця лише в даті народження. Обвинувачений народився 15 березня 1988 року, той, хто постав того дня перед судом, з’явився на світ 5 серпня 1979-го. У слідчому ізоляторі переплутали арештантів.

Водночас Галина Шевченко сумнівається, що це сталося випадково. «Як вони змогли це зробити, якщо той, кого привезли на судове засідання в Олександрівський суд, уже одержав вирок суду?! – зазначила вона. – І чому він сам ще перед виїздом не сказав, що він не “той”?! У залі суду він посміхався і заявив, мовляв, а що тут такого – і прокатався, і свіжим повітрям подихав… Перше судове засідання тривало лише п’ять хвилин. Спочатку факт підміни звинуваченого у присутніх, серед яких були і представник прокуратури, і захисник обвинуваченого, викликав здивування, потім – сміх з нотками обурення. Хоча потерпілим, якщо чесно, було зовсім не до сміху. До речі, ніхто з тих, хто постраждав від крадіжок, про це засідання повідомлений не був. А у канцелярії суду сказали, що повістки у суд їм були відправлені ще 10 липня. Та за вісім днів ці папірці чомусь так і не дійшли до адресатів».

Наступне засідання призначили на 23 липня.

Нагадаємо, на початку березня та квітня 2018 року до відділення поліції надійшли два повідомлення про викрадення майна з приміщення ТОВ «РВО “Олександрівщина”». ТОВ видає районну газету «Вперед».

У травня поліція затримала підозрюваних – 30-річного кропивничанина та 23-річного жителя Олександрівки.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here