В Олександрії важкохворі діти не отримують безкоштовно гігієнічні засоби

В Олександрії - понад 40 дітей з порушенням тазових органів

0
598
views

Громадська організація «Серце матері» в Олександрії звернулася до керівництва міста з проханням виконати закон та забезпечити важкохворих дітей гігієнічними засобами.

Про це на вчорашньому засіданні обласного комітету доступності розповіла заступник голови комітету Людмила Шукрута, передає кореспондент CBN.

Мова йде про безкоштовне забезпечення дітей з інвалідністю гігієнічними засобами, відповідно до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення.

В Олександрії живуть понад 40 дітей з порушенням тазових органів. Кожному з них у середньому на місяць потрібні дві упаковки памперсів. Це майже 800 гривень.

Перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко звернувся до керівництва всіх районів, міст та територіальних громад області щодо забезпечення дітей з інвалідністю, які потребують такої допомоги, необхідними гігієнічними засобами.

Важкохворі діти в обласному центрі три роки безкоштовно отримують гігієнічні засоби. У Кропивницькому таких діток – більше 50.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here