Вихованка олександрівської ДЮСШ стала чемпіонкою України з легкої атлетики

Перегляди: 2605

Тетяна Мельник, яка на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро представляла Кіровоградщину, а зараз виступає за Київ, виграла золото чемпіонату України з легкої атлетики на дистанції 400 метрів.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

У другий день змагань п’ятою в стрибках у довжину стала учениця Галини Михалюкової Юлія Фірсова.

Трохи не вистачило для того, щоб пробитися в фінал на дистанції 100 метрів, кропивничанину Григорію Федоровському. Також до півфіналу на стометрівці пробився ще один підопічний В’ячеслава Нищеменка Віталій Пархоменко. В цій же дисципліні у жінок на півфінальній стадії зупинилися учениця Володимира та Наталії Абраменків Катерина Дзюбіна.

Вихованка олександрівської ДЮСШ Тетяна Мельник, яка робила свої перші спортивні кроки під керівництвом ЗТУ Вадима Приймака, впевнено виграла фінальний забіг на дистанції 400 метрів за участі всіх найсильніших легкоатлеток України в цьому виді програми. Зараз Тетяна виступає за Київ.

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих стартував у Луцьку 18 липня й триватиме до 21-го.