На юнацькому Євро-2018 збірна України зіграла внічию з англійцями

Перегляди: 1005

У другому матчі на юнацькому Євро-2018 збірна України, з гравцем «Зірки» у складі, зіграла внічию з англійцями.

Півзахисник кропивничан Кирило Дришлюк вийшов в основному складі й провів на полі 90 хвилин, інформує кореспондент CBN.

Гра між лідерами своєї групи проходила в рівній боротьбі. Першими на 7-й хвилині, після кутового, коли невдало зіграв наш голкіпер, відзначилися англійці. На 40-й хвилині український нападник Супряга виграв силову боротьбу в захисника в штрафному майданчику й пробив із близької відстані – 1:1.

У другому таймі конкуренти діяли обережно, віддаючи перевагу надійному захисту. Нічийний рахунок так і не змінився. Цей результат дозволив українській збірній набрати 4 очки й зберегти лідируючі позиції, разом із англіцями, незважаючи на підсумок матчу між французами та турецькою збірною.

Саме із суперниками з Турції 23 липня хлопці Олександра Петракова зіграють заключний матч групової стадії. І для виходу в півфінал достатньо буде нічиєї.

Нагадаємо, що в стартовій зустрічі синьо-жовті здолали французів – 2:1.