Кропивницький call-центр відзначає 5-річчя створення

5 років тому прийняли на роботу першого співробітника та дали старт новому проекту

1588
кількість переглядів

День народження відзначає call-центру Кіровоградської філії ПриватБанку.

5 років тому прийняли на роботу першого співробітника та дали старт новому проекту – направленню «Багатоканальний контактний центр», повідомила CBN прес-служба ПриватБанку.

«Для нас контактний центр – це не просто місце роботи, це стиль життя, – розповідає Анна Міхлюк, керівник управління «Багатоканальний контактний центр» у Кіровоградській філії ПриватБанку. – Нас понад 100, і ми – одна велика, дружна родина. Ми уміємо завзято та дружно і працювати, і відпочивати, і креативити. Бо ж колектив, в основному, майже юний – середній вік 25 років. Саме час найбільшого інтелектуального розквіту».

Щодобово співробітники контактного центру опрацьовують більше 10 тис. звернень громадян, допомагаючи клієнтам освоїти Приват24, платежі в ТСО чи банкоматі, дізнатись баланс карт чи суми по кредитам і депозитам тощо.

«За рівнем компетентності співробітників Call-центру, можна отримати уявлення про банк, якість і рівень обслуговування, – додає Анна Міхлюк. – Співробітник Call-центру – це витримка, вміння працювати з емоціями, з різними клієнтами, завоювати довіру, правильно зрозуміти, що саме потрібно клієнту. І на позитивний настрой оператора не мають впливати жодні чинники, навіть те, що за день оператор приймає понад 100 дзвінків! Лише професіонали, не побоюсь цього слова – майстри своєї справи працюють в Контактному центрі Кіровоградської філії ПриватБанку!”

«Професія оператора Call-центру досить цікава, але не проста, як може здатися на перший погляд, – додає Олена Білан, оператор 1-го рівня з обробки вхідних дзвінків Департаменту «Сервісні дзвінки” управління «Багатоканальний контактний центр» у Кіровоградській філії ПриватБанку. – Що стосується приємних моментів, то робота в Call-центрі, це, безсумнівно, корисний досвід. Я навчилася основним правилам ділової телефонної розмови, які в подальшому дуже знадобляться в офісній діяльності, вести переговори по телефону, знаходити спільну мову з кожним і повністю керувати будь-якою ситуацією. Не дивлячись на деякі складнощі, я задоволена роботою і зовсім не шкодую, що вибрала саме її».

«Ця робота змінила моє життя кардинально, – розповідає Анна Ламбант, оператор 2-го рівня Департаменту «Підтримка клієнтів GOLD» управління «Багатоканальний контактний центр» у Кіровоградській філії ПриватБанку. – Я навчилася не здаватися, а йти вперед! І тепер я знаю точно, що якщо йти тільки вперед, ще багато чого можна досягнути! А ще, я навчилася працювати в колективі і відчувати плече колеги, який завжди готовий прийти на допомогу. Повірте, ця робота не з легких, але скільки гордощів переповнюють серце, коли розумієш, що допомогла людям».

«Для мене Контакт-центр став фундаментом для реалізації моїх бажань, – ділиться враженнями Катерина Кубальська, супервайзер Департаменту «Підтримка клієнтів GOLD». – Саме тут я знайшла нових друзів, нові знання, нові емоції».
«Контактний центр став для мене другим домом, більшу частину свого часу я проводжу з просто неймовірнім колективом, – розповідає Олена Сельодкіна, оператор 2-го рівня з обробки вхідних дзвінків Департаменту «Сервісні дзвінки». – Якщо говорити відверто, то робота оператора не проста, водночас – дуже потрібна, ефективна та цікава. Пропрацювала я тут вже 9 місяців і хочу сказати, що зовсім не шкодую про свій вибір. Скільки емоцій, досвіду я ще ніколи не отримувалася. Раджу всім спробувати себе у цій професії, повірте – не пожалкуєте!»

«Для мене Call-центр став “чарівним стусаном”, який допоміг у досягненні того результату, який я отримала, – розповідає Оксана Танцюра, керівник відділення Кіровоградської філії ПриватБанку. – Я пройшла повністю весь шлях кар’єрними сходами: від Call-центру і до керівника відділення. Якщо хтось і планує стати банкіром, рекомендую розпочати роботу саме з Call-центру. Тут отримаєте такі практичні навички, які жоден ВУЗ вам не дасть».

 

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.