В Олександрійському районі не можуть знайти охочих виготовити шкільні меблі

Допомогти вирішити проблему могло б Кіровоградське учбово-виробниче підприємство УТОГ

0
687
кількість переглядів

Черговий раз відділ освіти Олександрійської РДА не зміг придбати меблі – столи, серванти, письмові столи та книжкові шафи для шкіл району.

Про це повідомляє CBN з посиланням на «Голос громади».

Освітяни не можуть знайти охочих взяти участь в торгах та виготовити шкільні меблі.

Вже двічі, в липні та червні тендери не відбулися саме з цієї причини.  20 липня був оголошений третій тендер, кінцевий строк подання пропозицій в якому звершується восьмого серпня.

Схожа ситуація в освітян району і з придбання шкільних стільців: на перший тендер ніхто не подав пропозицій, а другий оголосили 21 липня.

Те ж саме із тендерами на поставку обладнання для кабінетів хімії Користівської ЗШ, Новопразького та Червонокам’янського НВО. Через відсутність заявок на участь в аукціоні вже було скасовано торги в червні та липні, а наступні призначені на серпень.

Зазначимо, що на засіданні обласного комітету доступності, що відбулося на минулому тижні, заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко підкреслив, що допомогти освітянам вирішити цю проблему могло б  Кіровоградське учбово-виробниче підприємство УТОГ, що займається виготовленням меблів і до того ж має пільги на оподаткування.

Найближчим часом підприємство ще й отримає на безоплатній основі майже 200 тисяч гривень на переоснащення виробництва.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.