Кропивницька «Зірка» поступилася команді з Сум

Перегляди: 1118

Сьогодні, 28 липня, у другому турі чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги «Зірка» грала на виїзді проти ПФК «Суми». У стартовому матчі нового сезону сумчани в гостях здолали «Гірник-Спорт», а кропивничани поступилися на своєму полі луцькій «Волині», повідомив кореспондент CBN.

Гості більш вдало розпочали зустріч і вже на 19-й хвилині Олексій Збунь вивів свою команду вперед – 0:1. На 32-й хвилині у ворота кропивницької команди був призначений вже другий в цьому сезоні пенальті. З позначки рівновагу відновив Ростислав Тарануха.

Надалі гості доволі злагоджено захищалися й шукали свого другого шансу в контратаках. Але на 74-й хвилині Вадим Яворський таки пробив голкіпера «Зірки» Марка Медведєва. Коли ж підопічні Андрія Горбаня на останніх хвилинах кинулись рятувати гру, то пропустили швидкий контрвипад й Ярослав Рафальський встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:1. Сумчани вдруге перемогли, а «зіркові» зазнали другої поспіль невдачі.

ПФК «Суми» (Суми) – «Зірка» (Кропивницький) – 3:1 (1:1).

«Суми»: 55. Штанько Артем, 3. Лиховидько Віктор, 7. Шарай Станіслав (17. Переверза Петро, 46), 8. Рафальський Ярослав, 9. Мурашов Євген (99. Бовтрук Вадим, 46), 10. Яворський Вадим (27. Гордійчук Павло, 76), 11. Шарай Владислав (77. Козлов Артем, 46), 14. Луговий Єгор (6. Вечурко Микола, 62), 16. Кохія Давид, 20. Тарануха Ростислав, 22. Пінчук Тарас. Запасні: 66. Старущенко Анатолій, 23. Бубенцов Андрій. Головний тренер: Золотницький Сергій.

«Зірка»: 74. Медведєв Марк, 7. Авер’янов Максим (77. Касімов Дмитро, 86), 10. Рудницький Іван, 11. Збунь Олексій, 23. Маткобожик Олександр, 28. Хамільтон-Роллінгс Філіп, 37. Нерубенко Дмитро, 39. Поплавка Ярослав, 50. Дугієнко Олександр, 85. Ходорченко Микита (5. Хорольський Дмитро, 76), 93. Писарєв Станіслав. Запасні: 14. Боздаган’ян Михайло, 15. Савіцький Андрій, 90. Лопушенко Ігор, 97. Коноваленко Максим. В.о. головного тренера: Горбань Андрій.

Голи: 0:1, Збунь Олексій (19), 1:1, Тарануха Ростислав (32, пен.), 2:1, Яворський Вадим (74), 3:1, Рафальський Ярослав (89).

Попередження: Авер’янов Максим (23), Ходорченко Микита (34), Лугачов Єгор (50), Нерубенко Дмитро (81).