Мешканців Кіровоградщини навчають азам користування Приват24

Приват24 є абсолютним лідером серед банківських цифрових сервісів та налічує понад дев’ять мільйонів користувачів

565
кількість переглядів

Майже 15 тисяч жителів Кіровоградщини щомісяця проходять навчання у відділеннях ПриватБанку, аби освоїти ази користування інтернет-банком Приват24.

Про це CBN поінформували в регіональному прес-офісі Кіровоградської філії ПриватБанку.

Фахівці фінустанови поставили перед собою завдання навчити всіх клієнтів отримувати банківські послуги дистанційно. Це економить не лише час, але й гроші, адже комісії за здійснення основних банківських операції в Приват24 відсутні або мінімальні.

«Ми навчаємо працювати у Приват24 під час обслуговування кожного клієнта, а якщо він повторить вдома урок самостійно – це і є наша маленька перемога. Сьогодні більше 163 тис. жителів області, майже 20% населення Кіровоградщини, активно користуються Приват24. Найчастіше вони поповнюють мобільні телефони, оплачують комунальні послуги та купують квитки», – розповіла заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку Оксана Пасічніченко.

Приват24 – це цілодобовий доступ до банківських рахунків: можливість оплат комунальних платежів, Інтернету, здійснення переказів коштів на будь-яку картку чи між рахунками, поповнення телефону, купівля авіа-, авто-, залізничних квитків, квитків у кінотеатр чи на концерт, відкриття картки для оплати будь-яких покупок в Інтернеті, відкриття депозиту чи замовлення послуги «Скарбничка», погашення кредиту чи купівля валюти, керування лімітами на картках, отримання чи відправлення переказу PrivatMoney, Western Union, купівля ваучера SKYPE, поповнення Viber, переказ за номером телефону (LiqPAY.com) тощо.

Усі перелічені операції можна робити швидко і без відвідування банку. Вже не один рік успішно працюють програми для iPhone і Android, щоб керувати своїми грошима буквально на ходу.

Для доступу в Приват24 використовуються два паролі – постійний, встановлений особисто клієнтом, і динамічний, для підтвердження операцій в системі.

Динамічний пароль кожного разу генерується новий і приходить в SMS-повідомленні на телефон користувача. Задля безпеки можна встановити обмеження на суму операцій протягом дня і протягом місяця. Для шифрування переданих даних система використовує SSL-протокол (Secure Sockets Layer), забезпечує захищені з’єднання між веб-сервером і браузером клієнта.

Приват24 визнали найкращим інтернет-банком України на FinAwards-2018 одразу в трьох номінаціях: інтернет-банкінг, найкраща дебетова картка масового сегмента та найкращий депозит у гривні.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.