На Кіровоградщині передали до суду справу посадовців сільради, які підозрюються в хабарництві

Обвинувальний акт щодо посадовців направили до суду для розгляду по суті

0
723
кількість переглядів

На Кіровоградщині завершили слідство у справі двох посадовців сільської ради, які за хабар у 900 доларів обіцяли посприяти в орендуванні земельної ділянки.

Про це CBN поінформували в прес-службі обласної прокуратури.

Завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо землевпорядника та депутата однієї із сільських рад регіону за ч. 2 ст. 27, ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України – прийняття пропозиції та одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, вчинене у співучасті.

Вказані посадовці вимагали та отримали від місцевого жителя 900 доларів США за сприяння в орендуванні земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Після отримання обумовленої суми неправомірної вигоди 7 червня 2018 року підозрюваних затримали правоохоронці.

Наразі досудове розслідування завершили.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.