У Кропивницькому відбудеться прес-конференція посла Литовської Республіки

Тема – проект автоматизації водоканалів області

534
кількість переглядів

У п’ятницю, 3 серпня, о 15:00, у прес-центрі CBN відбудеться прес-конференція Надзвичайного та Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса та першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка.

Тема – співпраця Кіровоградщини з компанією Consortium UAB «BIS» – Interprojekt GmbH LLC у напрямку модернізації та автоматизації водоканалів.

Проект передбачає розробку та впровадження чотирьох систем: автоматизовану систему дистанційного диспетчерського контролю технологічних процесів; геоінформаційну систему, що необхідна для графічного представлення інженерних мереж і об’єктів; автоматизовану система обліку електроенергії; автоматизовану систему обліку водоспоживання.

Впроваджені системи забезпечать умови для безперебійної та безпечної експлуатації комплексу об’єктів водопідготовки, водопостачання та водовідведення.

У квітні 2014 року Україна уклала угоду про позику з Міжнародним банком реконструкції та розвитку в рамках «Другого проекту розвитку міської інфраструктури», який зокрема передбачає співпрацю з обласним комунальним виробничим підприємством «Дніпро-Кіровоград». Кошторисна вартість проекту – 44,4 млн. дол. США.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.