Стало відомо, хто вивозив сміття зі Львову на Кіровоградщину і хто це дозволив

Полігон в Олександрії обслуговує ПП «Екологія», реальним власником якого ЗМІ називають теперішнього керівника олександрійської міської організації партії «Батьківщина» Віталія Журавльова

1179
кількість переглядів

Власником заповнених сміттєвозів, затриманих напередодні поліцією на Кіровоградщині, виявилась львівська компанія «АВЕ Львів».

Директор компанії стверджує, що має намір оскаржити дії поліції у суді, оскільки водії вантажівок діяли на підставі укладених договорів про утилізацію відходів на місцевому сміттєзвалищі, пише ZAXID.NET.

«Вони цілком офіційно на підставі офіційних документів знаходились у Олександрії для розвантаження відходів на місцевому полігоні. Ми там розвантажувались не перший раз і ми їх [вантажівки] відслідковуємо за допомогою GPS. Поліція без будь-яких документів, без представлень будь-яких офіційних рішень супроводжувала їх [вантажівки] у сторону Полтавської області», – сказав директор «АВЕ Львів» Олег Гайовишин.

У Львівській ОДА, яка з липня 2017 року відповідає за вивезення та утилізацію львівського сміття, відмежувались від цього інциденту, наголосивши, що компанії-перевізники самостійно шукає місця утилізації відходів. «Вони не узгоджують з нами полігони. Це їхня господарська діяльність», – сказала керівник прес-служби ЛОДА Ольга Матейчик.

Олег Гайовишин пояснив, що «АВЕ Львів» співпрацює з київською компанією-посередником, яка допомагає знаходити місця для захоронення відходів. Договір на вивезення сміття в Олександрію уклали, за його словами, через те, що не вдалося знайти вільних полігонів ТПВ ближче.

Полігон в Олександрії обслуговує ПП «Екологія», реальним власником якого ЗМІ називають теперішнього керівника олександрійської міської організації партії «Батьківщина» Віталія Журавльова. Останній від причетності до ПП відмежовується.

За інформацією з відкритих джерел, підприємство мало станом на 1 липня 2018 року податковий борг у розмірі 700 740 гривень.

Нагадаємо, національна поліція затримала й арештувала автомобілі зі сміттям в Олександрії.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.