Кропивничанин переміг на відкритому чемпіонаті Польщі зі східних єдиноборств

Перегляди: 970

Тренер та спортсмен зі східних єдиноборств з Кропивницького Ярослав Блажко став переможцем відкритого чемпіонату Польщі.

Про це повідомив тренер клубу «Борець» Євген Скирда, передає кореспондент CBN.

Під час чемпіонату Ярослав виграв усі бої достроково та здобув золоту медаль у своїй ваговій категорії. Крім того, він отримав срібну медаль у абсолютній ваговій категорії, перемігши трьох опонентів, кожен з яких був важчим мінімум на 30 кілограмів.

Ярослав Блажко - тренер дитячих та молодіжних груп з бразильського джиу-джитсу спортивного клубу «Борець». Чемпіон Європи (Рим, квітень-2016), п’ятикратний чемпіон України, двократний абсолютний чемпіон України.