Спортсменка з Кіровоградщини посіла 17-те місце на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Перегляди: 1537

В Берліні продовжується чемпіонат Європи з легкої атлетики за участі найсильніших представників королеви спорту «старого світу».

Сьогодні, 9 серпня, відбулися півфінальні забіги на дистанції 400 метрів, куди пробилася вихованка олександрівської ДЮСШ киянка Тетяна Мельник, повідомляє кореспондент CBN.

Учениця Вадима Приймака в першому забігу показала свій найкращий результат сезону - 52,20 сек. Проте фінішувала лише сьомою, чого виявилося недостатньо для участі у фіналі.

Але й загальне 17-те місце в компанії найсильніших спортсменок Європи в бігу на 400 метрів – це гарне досягнення.

Попереду у Тетяни Мельник - завтрашній старт в естафеті 4 по 400 метрів, де наш квартет буде намагатися здобути нагороду європейської першості.

Наразі в активі збірної України золота, срібна та бронзова нагороди і четверте місце в медальному заліку.