Лікарку, яка відмовилась лікувати «вбивцю братнього народу» з Кропивницького, ввели до комісії з етики

Ганну Губареву поновили і зробили відповідальною за клінічні випробовування

0
4990
views

Онколога Національного інституту раку Ганну Губареву зробили секретарем комісії з питань етики при інституті.

Відповідний наказ, підписаний директором закладу Оленою Колеснік, оприлюднив Центр протидії корупції.

«Директор Інституту, після того, як всі ЗМІ та в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун написали про звільнення лікарки, втиху не лише поновила її на посаді, а й зробила відповідальною за один з найприбутковіших напрямів – клінічні випробування в Інституті, – заявила член правління Центру протидії корупції Олександра Устінова. – Це вершина цинізму керівництва медичного закладу, яке обдурило всю Україну, щоб мати “свою” людину на мільйонних потоках».

Водночас на офіційному сайті інституту Ганна Губарева у списку співробітників не значиться.

CBN намагається отримати коментар керівництва Національного інституту раку.

Нагадаємо, 6 червня CBN повідомив, що онкохворого спецпризначенця з Кропивницького Віталія Драгана відмовилися лікувати у Національному інституті раку в столиці. «Потрапив до пані Губарєвої Ганни Олександрівни, кандидата медичних наук, яка спеціалізується саме на такому лікуванні, що мені потрібно. Зустріла вона мене “тепло”, аж у жар кинуло від слів: “Нікакіх тєбє льгот, потому что ти братскій народ убівал…”», – розповів Віталій.

7 червня стало відомо, що Національний інститут раку готовий забезпечити Віталія всім необхідним. «Наразі у мобільному режимі провідні онкологи НІР аналізують історію хвороби пацієнта, щоб надати свої рекомендації щодо його подальшого лікування», – йшлося в офіційному повідомленні установи.

Стосовно Ганни Губарєвої почали службове розслідування, за результатами якого її звільнили.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.