На Кіровоградщині виявили замореного голодом малюка, нині він у лікарні

Замість 16 кілограмів – норми для свого віку – малюк важив лише сім

6007
кількість переглядів

Наприкінці минулого тижня правоохоронці, соціальні служби та медики Новоукраїнки об’єдналися, аби від рідних батьків урятувати чотирирічного сина.

Про це пише «Кіровоградська правда».

Замість 16 кілограмів – норми для свого віку – малюк важив лише сім.

«Ми застали дитину у ліжечку з голови до п’ят вимащену власними фекаліями, – розповіли очевидці. – Він був настільки худюсінький, що серце просто розривалося. Коли їхали до лікарні, хлопчик постійно просив хлібчика і водички. Медики подіставали тормозки. А в лікарні, як у руках медсестри побачив каструлю, почав кричати… Уявіть собі, наскільки він був голодний. Дівчатка-сестрички – молодці, поприносили хто каші, хто молочка…»

Скільки дитина недоїдала – спеціалісти не беруться гадати. Чекають на результати обстеження.

«Дитину доставили до нас у супроводі соціальних служб. Нині хлопчика обстежують. Його стан не загрожує життю», – прокоментували у медзакладі, де знаходиться малий.

Батьки хлопчика спочатку не пускали представників служби у справах дітей до будинку. Зайти вдалося аж після звернення до поліції та одержання санкції суду.

У службі констатували, що досі родина не стояла у них на обліку, бо сигналів про неналежне виконання батьківських обов’язків не надходило, а також не було можливості оглянути й оцінити умови проживання дітей, так як працівників батьки не пускали у помешкання. Наразі вирішується питання про позбавлення прав батьків, однак усе залежатиме від висновків судмедекспертизи і суду.

Крім чотирирічного сина, у родині є ще троє доньок – 2008, 2012 і 2017 років народження. Ті візуально у задовільному стані.

Тим часом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за злісне невиконання батьківських обов’язків.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.