В олександрійському таборі безкоштовно відпочили 50 дітей з Донеччини й Луганщини (ФОТО)

Дітей запросили за дорученням голови ОДА Сергія Кузьменка

853
кількість переглядів

50 дітей з Донецької та Луганської областей безкоштовно відпочили та оздоровилися в літньому дитячому таборі «Дружба» в Олександрії цього сезону.

Про це повідомив перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко під час візиту до табору сьогодні, 15 серпня, передає кореспондент CBN.

«25 дітей із Донецької області та 25 – із Луганської відпочили за дорученням голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Кузьменка та за рахунок коштів обласного бюджету, – сказав Коваленко. – Тут різновікові загони. Я бачу, що ці діти хочуть відвідати табір і наступного року, тому буду звертатися до голови облдержадміністрації з запитанням, чи зможемо ми зробити запрошення і на наступний рік. Але для цього треба, щоб ви протягом цього року до наступного відпочинку залишили одне одному адреси, номери телефонів, адреси електронної пошти і продовжили спілкуватися, для того, щоб уже в перший день наступної зміни майбутнього сезону вже б хотілося не додому, а продовжувати спілкування. Завершується літо, незабаром уже треба буде їхати додому. Впевнений, що відпочинок тут залишиться у вашій пам’яті на все життя».

На програму з оздоровлення дітей з Донецької та Луганської областей в цьому таборі цього року виділили з обласного бюджету 300 тисяч гривень – вартість однієї путівки складає 6 тисяч гривень. Харчування на одну дитину коштує 100 – 110 гривень на день.

18 серпня звідси виїдуть діти з останньої цього сезону зміни.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.