Кропивничанка здобула четверту медаль на чемпіонаті Європи з паралімпійського плавання

Перегляди: 1248

В ірландському Дубліні продовжується чемпіонат Європи з плавання за паралімпійською програмою серед спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та фізично-розумового розвитку.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Вчора в заключному виді змагальної програми збірна України, у складі якої виступали Олексій Кабушев, Єлизавета Мерешко, Ярослав Семененко й Ольга Свідерська, кропивничанка фінішувала другою в змішаній естафеті 4 по 50 метрів вільним стилем.

Тепер в колекції нашої плавчині 2 бронзові та 2 срібні нагороди здобуті в Дубліні.

Перед заключним днем змагань українська збірна продовжує впевнено очолювати медальний залік із 29 золотими, 37 срібними та 25 бронзовими нагородами. У італійської команди 64 нагороди (23,22, 19), а у плавців Великобританії – 45 (17,15, 13). Всього ж у Дубліні на п’єдестал пошани підіймалися спортсмени 27 країн.