Кропивничанка здобула п’яту медаль на паралімпіському чемпіонаті Європи з плавання

Перегляди: 1880

Сьогодні, 19 серпня, в ірландському Дубліні завершується чемпіонат Європи з плавання за паралімпійською програмою серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та фізично-розумового розвитку.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Чергового успіху на цих змаганнях добилася кропивничанка Ольга Свідерська. Щойно підопічна Олени Кузніцової фінішувала третьою на дистанції 50 метрів на спині, поступившись лише гречанці Олександрі Стаматопулу та іншій українці Марині Вербовій.

На цей момент в активі Свідерської - дві срібні та три бронзові нагороди.

Збірна України перед двома заключними видами програми здобула 106 нагород (33 золотих, 44 срібних та 29 бронзових) і вже нікому не поступиться в медальному заліку чемпіонату Європи.