В Олександрії зробили нову розмітку: пішохідний перехід тепер веде просто в кущі (ФОТО)

Неправильна розмітка біля «Колиби» змушує водіїв порушувати ПДР

2636
кількість переглядів

Дорожня розмітка, яку оперативно нанесли 20 – 21 серпня на вулиці Шостого Грудня, викликала сміх серед олександрійців.

«Моя Олександрія» отримала відразу кілька звернень водіїв.

Критику викликає ділянка від «Колиби» до вулиці Героїв Сталінграда. Після нанесення подвійної суцільної багато важливих лівих поворотів виявилися забороненими. Зокрема, біля «Колиби», біля АЗС «Стандарт», з двору біля супермаркету «Файно маркет».

З’явилася проблема з лівими поворотами до магазинів «Майстер сіті» і «Купава».

Особливі насмішки викликав пішохідний перехід, який веде в кущі. Ряд щільного чагарнику можна тільки перестрибнути.

Розмітку виконувало ТОВ «Аракі», яке ремонтувало дорогу. Його директор Тигран Хачатрян прокоментував, що вперше чує про проблему від «Моєї Олександрії». До цього ніхто претензій не висував. Керівник відзначив, що дорожня схему отримали від замовника – Олександрійської міськради. І, якщо є помилки і замовник про це повідомить, підприємство готове їх виправити, сказав Хачатрян.

Дорожники, за словами керівника, бачили перехід при нанесенні розмітки. У мерії їм повідомили, що зелене господарство пересадить кущі і звільнить прохід.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.