На Кіровоградщині цього року розпочнеться реалізація трьох стартапів за кошти ЄС

Проекти виявилися серед 70 переможців поміж більше 500 проектів зі всієї України

866
кількість переглядів

Кіровоградщина в цьому році отримає майже 63 мільйони гривень на впровадження трьох стартапів за кошти Європейського Союзу.

Відповідне розпорядження № 569-р Кабінет Міністрів затвердив минулого тижня, повідомляє CBN з посиланням на урядовий портал.

В області реалізують такі проекти:

– «Створення авіаційного кластера як «точки зростання» економіки Кіровоградського регіону»;

– «Забезпечення сучасними інформаційно-комунікативними системами сільських територіальних громад Кіровоградської області»;

– «Розвиток освітнього потенціалу в авіаційній галузі».

В цілому в Україні цього року розпочнеться реалізація 70 регіональних проектів за кошти ЄС, які перемогли в конкурсному відборі за п’ятьма напрямками: інноваційна економіка та інвестиції, сільський розвиток, розвиток людського потенціалу, розвиток туризму, загальноукраїнська солідарність.

Всього конкурсна комісія, сформована за участі представників різних міністерств, народних депутатів та громадськості розглянула 507 проектів майже зі всіх регіонів України.

Крім Кіровоградської області, у конкурсі перемогли 12 проектів з Львівщини, 10 – Хмельниччини, по одному проекту з Миколаївської, Донецької, Рівненської, Вінницької, Житомирської, Черкаської, Луганської областей, дев’ять стартапів реалізуватиме Міністерство охорони здоров’я та по одному – Мінагрополітики і Мінрегіону.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.