На Кіровоградщині зниклу дівчину шукають усім селом, поліція та екстрасенси

Селяни дуже сподіваються, що Діану знайдуть живою і здоровою

28206
кількість переглядів
Діана Хріненко

У Суботцях Знам’янського району всією громадою розшукують 16-річну Діану Хріненко, яка 24 серпня о 21:00 пішла в центр села на святкування Дня незалежності та до теперішнього часу не повернулася.

Як CBN стало відомо з власних джерел, Діана закінчила десятий клас, має переходити в 11-й. Вона – старша донька у сім’ї. Земляки лише позитивно характеризують сім’ю школярки і стверджують, що з власної волі дівчинка б не зникла.

«Автобусами військових привозять, МНС-ники шукають, поліція з собаками, місцевих дуже багато долучилося до пошуків дівчинки, школярі шукають. Ходять і по ставках, і по балках, і по лісосмугах – всюди розшукують», – повідомило джерело.

У село кілька разів приїжджали екстрасенси, висували різні версії щодо місцезнаходження Діани, поліцейські опитують селян, але поки успіхом пошуки не увінчалися.

На вулиці, де йшла дівчина, лишилися сліди крові, через метрів 20 знайшли телефон, а біля нього – знову краплі крові. Будинок Діани знаходиться приблизно за 100 – 150 метрів від цього місця.

У прес-службі Нацполіції області повідомили, що дівчину ще не знайшли.

Прикмети Діани: худорлявої статури, зріст 170 см, волосся довге світло-русявого кольору.

Була одягнута: брюки білого кольору, біла блузка, червоний кардиган, босоніжки білого кольору.

При собі мала: сумку золотистого кольору та мобільний телефон із номерами (096) 401-03-85, (050) 143-41-05.

Працівники поліції звертаються до усіх, кому відома будь-яка інформація про місцезнаходження Хріненко Діани Олександрівни, повідомити за телефонами: (05233) 2-12-80, 2-20-94 або до найближчого відділення поліції за номером 102.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.