Тепер у Кропивницькому платити за воду можна за QR-кодом

Тепер оплатити послуги за водопостачання та водовідведення можна миттєво

760
кількість переглядів

Кропивничани отримали паперові рахунки обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» за липень уже з QR-кодом.

Про це CBN повідомили у прес-службі ПриватБанку.

Тепер оплатити послуги за водопостачання та водовідведення можна миттєво і в безконтакному режимі, навіть не переймаючись правильністю заповнення платіжок.

«Співпраця з ПриватБанком ніколи не буває нудною чи монотонною. Це завжди пошук нових ідей, впровадження інновацій та сучаних фішок, – розповів директор обласного комунального виробничого підприємства “Дніпро-Кіровоград” Роман Ілик. – Спочатку ми спробували оплату за послуги на сайті. Відсоток онлайн-оплат приємно здивував. Потім запровадили оплату через QR-код у власному кабінеті споживача на сайті підприємства. Тому питання про впровадження оплати через QR-код на квитанціях взагалі не стояло. Ми дбаємо про наших споживачів та надаємо право вибору: здійснювати оплати можна і через наш сайт, і Приват24 (навіть мобільний), і термінали чи каси банків, і тепер за квитанціями з QR-кодом. Головне – вчасна та повна сплата!»

Технологія миттєвої оплати комунальних платежів має безліч переваг. По-перше, миттєво, без черг, комісій, заповнень квитанцій та можливих помилок. По-друге, її впровадження не потребує жодних додаткових інвестицій і витрат коштів.

«Це дійсно круто! Ні тобі паперів, цифр, складних розрахунків, – поділився враженнями кропивничанин Владислав. – І зовсім нічого важкого чи складного. Головне – не лінуйтеся спробувати! Повірте, ви назавжди станете прихильником цих швидких, безпечних і, головне, безпроблемних розрахунків. Усе, на що потрібно витратити час – завантажити на смартфон мобільний додаток Приват24. А далі все простіше простого. На головній панелі додатку Приват24 натискаємо кнопку з зображенням QR-коду та скануємо його з квитанції чи в Інтернеті, обираємо картку для оплати – і вуаля!»

«Сьогодні за технологією миттєвої оплати через QR-код кропивничани можуть оплатити послуги не лише ОКВП “Дніпро-Кіровоград”, – розповів керівник Бізнесу платежів та переказів Кіровоградської філії ПриватБанку Артем Чайка. – Через QR-код можна оплатити послуги інтернет-провайдера “Шторм”, обленерго, облгазу, дитячих садків тощо. Не обділені новітніми технологіями і жителі регіону. Так, жителі Гайворона оплачують послуги інтернет-провайдера та комунального підприємства “Гайворонський комунальник”, жителі Смоліного оплачують за допомогою цієї послуги ще й і квартплату. До речі, саме Смоліне стало першим містом Кіровоградщини, де комунальники почали друкувати квитанції з зображенням QR-коду. У Олександрії та Знам’янці запроваджено оплату за допомогою QR-коду проїзду у міському транспорті».

Технологія «Платежі за QR-кодом» є відкритою національною платформою, що дозволяє безконтактно оплачувати будь-які комунальні платежі в будь-якій точці країни. ПриватБанк пропонує усім постачальникам послуг, комунальним підприємствам і фінансовим установам, які приймають комунальні платежі, користуватися можливостями технології «Платежі за QR-кодом» і готовий надати всю інформацію для впровадження такої технології.

 

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.