Мерія Олександрії відрапортувала про підготовку до опалювального сезону

Під час підготовки до опалювального сезону на аварійних ділянках замінили близько 1000 метрів теплових мереж

634
кількість переглядів

У рамках підготовки до зими та опалювального сезону в Олександрії проводяться необхідні заходи в усіх галузях та житловому фонді.

Про це повідомляє офіційний сайт Олександрійської міської ради.

КП «Теплокомуненерго» провело повну ревізію, чищення, ремонтні роботи на всіх міських котельних. Під час підготовки до опалювального сезону на аварійних ділянках замінили близько 1000 метрів теплових мереж.

Вже з 3 вересня планується заповнення теплових мереж водою для проведення гідравлічних випробувань, після чого теплопостачальне підприємство отримає від енергонагляду акти готовності до опалювального періоду.

Також готується до зими КП «Житлогосп». Робітники підприємства замінили понад 300 метрів внутрішньобудинкових теплових мереж, продовжують ревізію запірної арматури, ремонт теплових вузлів, заміну задвижок, вентилів тощо.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.