Освітянам Кіровоградщини презентували Бізнес-Школу ЮніорБанку та розповіли про проект «Карта харчування»

Картка Юніора надає можливість кожному навчитися користуванню банківськими картками

1228
кількість переглядів

ЮніорБанк став учасником цьогорічної обласної серпневої конференції педагогічних працівників.

Про це CBN повідомили у прес-службі ПриватБанку в Кіровоградській області.

«Якісна сучасна освіта, про яку йшлося на конференції, неможлива без фінансової грамотності школярів, – розповіла керівник напрямку ЮніорБанк Кіровоградської філії ПриватБанку Вікторія Подкладенко. – Завдячуючи запрошенню управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА та Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного, ми отримали унікальну можливість презентувати директорам шкіл області безкоштовну Бізнес-Школу ЮніорБанку та переваги проекту “Карта харчування”. Нас не лякають ні відстані, ні час – проводимо навчання у всіх, навіть найвіддаленіших навчальних закладах області, підтримуючи концепцію сучасної школи – рівного доступу всім до освітніх послуг».

На сьогодні ЮніорБанк не лише навчає фінансовій грамоті, але й проводить цікаві екскурсії, акції та конкурси, запрошує до квест-кімнати «Загублені у банку». Картка Юніора надає можливість кожному навчитися користуванню банківськими картками та продуктами, освоїти правила безпечного користування Інтернетом. Пропуском до ЮніорБанку є карта Юніора, яка випускається за згодою і під контролем батьків. Це справжня платіжна карта, з якою школяр може користуватися «дорослими» банківськими послугами.

«Якщо ти вже став школярем, то маєш стати і фінансово обізнаним, і відповідно, – власником особистої банківської картки. Ну, а пиріжок з капустою – вдвічі смачніший, якщо його придбати через Apple Pay у шкільному буфеті, – додала Вікторія Подкладенко. – Якщо ж у тебе ще немає власної банківської картки – не біда. Запроси батьків у будь-яке відділення банку та отримай не лише картку, але й яскраву екскурсію відділенням. Чекаємо на кожного. До речі, якщо ти дуже зайнятий, то відкрити карту юніора можуть батьки самостійно, якщо ти їм дозволиш».

У 2012 році ЮніорБанк визнали однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.

 

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.