Дефіцит ваги є у всіх дітей з родини, звідки вилучили замореного голодом хлопчика

Голова Новоукраїнської РДА Віктор Самойленко каже, що далі долю дітей вирішуватиме суд

1160
кількість переглядів

Троє дівчаток із родини Мольченків із Новоукраїнки, де батьки ледь не заморили голодом чотирирічного сина, теж мають дефіцит ваги, повідомили у Новоукраїнській районній адміністрації.

Там уточнили, учора районна комісія з питань захисту прав дитини прийняла рішення про вилучення інших дітей у батьків, повідомляє «КП».

Нині усі четверо – раніше госпіталізований чотирирічний Владик і троє його сестричок – найменша Єва, середня Юля і найстарша Саша – знаходяться в обласній дитячій лікарні.

«Учора на підставі матеріалів, які ми зібрали з органів опіки, сільської ради, інших служб, комісія з питань захисту прав дітей одноголосно прийняла рішення про вилучення дітей із родини. У будинку, де жили діти, відсутнє водопостачання, немає елементарних засобів для гігієни. Діти занедбані, брудні, з педикульозом, мають занижену вагу… У лікарні їх обстежать, зроблять відповідні аналізи, щеплення», – прокоментував голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко.

Очільник району наголосив, комісія має принципову позицію не позбавляти Олександра і Наталію Мольченків батьківських прав.

«Але вони повинні створити належні умови для проживання дітей. Ми не можемо не дати шансу батькам виправитися. Для цього насамперед батько має працевлаштуватися, знайти гідне житло з відповідними умовами – водою, електрикою, місцем для приготування їжі, забезпечити дітей доглядом», – пояснює Віктор Самойленко.

Водночас він зауважує, що далі долю дітей вирішуватиме суд.

«Суд визначатиме термін відібрання дітей із родини або взагалі позбавить їх батьківських прав», – додав голова райдержадміністрації.

Як уже повідомлялось раніше виконком Новоукраїнської міської ради ухвалив рішення про вилучення з родини замореного голодом чотирирічного Владислава.

Нагадаємо, коли медикам вдалося забрати дитину в батьків, хлопчик важив сім кілограмів при нормі 16.

Батько Влада – Олександр Мольченко називає ситуацію навколо своєї родини «політичною розправою».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.