«Ельворті» та ПриватБанк пропонують аграріям Кіровоградщини купити техніку із компенсацією вартості до 40%

Дія програми поширюється на сільгосптехніку та обладнання українського виробництва, які придбані після першого січня 2018

533
кількість переглядів

Співпраця компанії «Ельворті» та ПриватБанку надала можливість українським аграріям купувати сучасну посівну та ґрунтообробну техніку на основі нових технологій у кредит та з державною компенсацією її вартості до 40%.

Про це CBN поінформували в прес-службі ПриватБанку у Кіровоградській області.

«Не має значення, чи придбав аграрій техніку ELVORTI за власні кошти чи за кредитні, ми допоможемо йому оформити та отримати державну компенсацію до 40% її вартості, – розповідає Олексій Харін, заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку. – Відділення ПриватБанку працюють у всіх районах області, куди може звернутись кожен фермер та отримати кредит на придбання техніки компанії «Ельворті» лише під 1% річних чи взяти участь у програмах державної компенсації і все це – без відриву від польових робіт».

ПриватБанк є одним із уповноважених банків по державній програмі часткової компенсації вартості техніки. За цією програмою можна придбати сільськогосподарську техніку та обладнання українського виробництва як за допомогою кредитних грошей, так і за рахунок власних коштів підприємств, що є акредитованими учасниками програми. Дія програми поширюється на сільгосптехніку та обладнання українського виробництва, які придбані після першого січня 2018. Наразі вся продукція ELVORTI входить до переліку сільгосптехніки, на яку передбачена державна програма до 40% компенсації.

Повний перелік умов для виплати компенсації наведено в постанові.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.