Голова ОДА привітав першачків Устинівки з Днем знань (ФОТО)

Це опорна в районі школа

0
603
кількість переглядів

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко привітав першокласників Устинівського навчально-виховного об’єднання з початком нового навчального року сьогодні, 1 вересня, повідомляє кореспондент CBN.

Це опорна в районі школа. Цьогоріч до неї в перший клас пішла 41 дитина. Це, наголошує керівництво закладу, більше, ніж у попередні роки.

«Для них ми обладнали за стандартами Нової української школи два класи, придбали нові парти, необхідне мультимедійне та комп’ютерне обладнання, дидактичні матеріали. Тобто для них створили абсолютно нове учнівське середовище», – розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Віра Лозовська.

Учителі, які працюватимуть із першачками, пройшли відповідні курси для навчання дітей за новими освітніми формами.

«Ми проходили різні курси, в тому числі дистанційні, вивчали нові підходи до навчання, їздили на семінари, переймали досвід пілотних закладів. За ними – все орієнтовано на дитину, а учитель – лише партнер по навчанню. Діти не будуть сидіти за партами, склавши руки, буде вільний рух на уроці, вони не сидітимуть у повній тиші, працюватимуть у групах, складатимуть конструктори лего. Для них буде новий предмет – «Я досліджую світ». У ході роботи будемо вдосконалювати знання», – наголосила вчителька першого класу Тамара Черниш.

Перший дзвоник також пройшов нетрадиційно – педагоги організували дитяче містечко з розважально-навчальними локаціями. Така невимушена обстановка, впевнені, – це перший крок для того, щоб діти із задоволенням ішли до школи.

За словами очільника області Сергія Кузьменка, цьогоріч в області піде до першого класу 11 тисяч дітей.

«Нова українська школа – не лише нові парти і їх розташування в класі. Нова українська школа – це, передусім, нова методика і філософія, яку ми закладаємо в систему навчання. Ми витратили значні кошти на те, щоб вчителі перших класів навчилися по-іншому працювати з дітьми. Разом із тим ми працюємо над тим, щоб були відремонтовані їдальні, укомплектовані класи фізики, хімії, лінгафонні кабінети, щоб були придбані шкільні автобуси, а вчителі були мотивовані гарною заробітною платою. І результатом впровадження нових підходів, очікуємо, будуть все кращі і кращі знання наших випускників», – наголосив Сергій Кузьменко.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.