На Кіровоградщині деякі ОТГ не змогли освоїти кошти на формування інфраструктури

Цього року область отримала понад 64 млн. грн. субвенцій інвестиційного спрямування

439
кількість переглядів

В ОДА відбулася он-лайн нарада з керівниками райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад з питань залучення і освоєння коштів державного бюджету інвестиційного спрямування.

Під час наради обговорювали ситуацію з освоєнням коштів двох субвенцій з держбюджету місцевим бюджетам – на здійснення заходів соціально-економічного розвитку територій та на формування інфраструктури ОТГ.

Про це CBN поінформували в прес-службі ОДА.

Цього року Кіровоградщина отримала понад 64 млн. грн. субвенцій інвестиційного спрямування. Ситуація із використанням коштів по області різна. Деякі території освоїли 90% коштів субвенції з держбюджету на формування інфраструктури ОТГ, а є такі, які мають нульові показники – Великосеверинівська, Катеринівська, Помічнянська, Соколівська та Тишківська об’єднані територіальні громади.

Керівники територій отримали доручення письмово поінформувати про перспективи освоєння цього року зазначених субвенцій та подати відповідні календарні плани. У разі відсутності таких перспектив – приймуть рішення щодо перерозподілу коштів.
1 COMMENT

  1. Please let me know if you’re looking for a article author for your weblog.
    You have some really great posts and I think I would be a good asset.
    If you ever want to take some of the load off, I’d love to write some material for
    your blog in exchange for a link back to mine. Please shoot me an email if interested.

    Thank you!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here