У Кропивницькому газета ініціювала благодійний книжковий аукціон

Зібрані від продажу книжок кошти підуть на лікування онкохворого школяра з села Плетений Ташлик Маловисківського району Дмитра Цибрія

528
кількість переглядів

5 вересня о 16:00 у приміщенні ОУНБ ім. Д. Чижевського відбудеться Перший благодійний книжковий аукціон за підтримки департаменту культури, туризму та культурної спадщини, обласного художнього музею.

Ініціаторами цієї акції виступили колектив обласної газети «Народне слово» та працівники Міжнародного благодійного фонду «Янгол життя», повідомили CBN в газеті.

Зібрані від продажу книжок кошти підуть на лікування онкохворого школяра з села Плетений Ташлик Маловисківського району Дмитра Цибрія. Хлопчик вже вдруге бореться з лейкозом, пройшовши всі призначені блоки хіміотерапії. Єдиним шансом для нього лишається пересадка кісткового мозку. Операція проводиться у Києві в лікарні ОХМАТДИТ. Її вартість – 250 000 гривень.

Придбавши будь-яку із запропонованих вам книжок, ви наблизите здійснення найголовнішої Дмитрової мрії – Жити.

Серед лотів, наданих для аукціону, – книжки Арсенія Тарковського, Юрія Андруховича, Григорія Гусейнова, Петра Оссовського, Марини Тарковської, Олександра Кердіваренка, Василя Бондаря, Олександра Жовни, Василя Мошуренка, Бориса Ревчуна, Володимира Могилюка, Павла Чорного та інших. Загалом – близько 30.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.