Через страх позбутися землі житель Кіровоградщини сплатив понад 78 тисяч гривень аліментів

Чоловік упродовж восьми років не сплачував аліменти на користь сина й доньки

346
кількість переглядів

Житель Кіровоградщини заплатив понад 78 тисяч гривень боргу з аліментів після арешту земельної ділянки, яка знаходиться у його власності.

Опис майна відбувся через наявність багаторічної заборгованості, повідомив CBN керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

«Чоловік упродовж восьми років не сплачував аліменти на користь сина й доньки, – розповів Вадим Гуцул. – У результаті державний виконавець Кіровоградського районного відділу державної виконавчої служби Юлія Урсаленко винесла постанову про арешт земельної ділянки боржника, що унеможливлювало її продаж чи перереєстрацію на іншого власника. Після цього чоловіку довелося погасити накопичену заборгованість на користь двох дітей».

Нагадаємо, наприкінці серпня набрав чинності другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, який передбачає збільшення мінімального розміру аліментів. Крім цього, накладення додаткових штрафів на суму боргу з аліментів; спрощення процедури виїзду за кордон з тим із батьків, з ким проживає дитина; вдосконалення порядку побачень з дитиною того з батьків, хто з нею не проживає; обмеження щодо перебування боржників на державній службі; кримінальна відповідальність за ухилення від суспільно корисних робіт у вигляді позбавлення волі до двох років; податкові пільги для сумлінних батьків, які витрачають додаткові кошти на гуртки, навчання, спортивні секції і духовний розвиток дитини та низка інших новацій.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.