У Кропивницькому музпед не може платити за оренду облраді й переїжджає

Факультет переїде на вулицю Шевченка, 1

4594
кількість переглядів

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Винниченка відмовляється від оренди приміщення на вулиці Дворцовій, 5, де знаходиться мистецький факультет.

Про це на зібранні з працівниками факультету повідомив ректор університету Олег Семенюк сьогодні, 4 вересня, передає кореспондент CBN.

За словами Семенюка, вчена рада університету направила листа орендодавцю – обласній раді, – в якому офіційно повідомила про відмову від оренди приміщення.

Ректор зазначив, що опалення виходитиме на 80 відсотків дорожче, ніж минулого сезону, електроенергія – на 50 відсотків. Оренда приміщення торік коштувала 270 тисяч гривень на рік, тепер – 320.

Факультет переїде на вулицю Шевченка, 1. Семенюк наголосив, що треба встигнути зробити це до початку опалювального сезону.

У новому приміщенні займатимуться студенти музичного відділення. Художники і хореографи нині знаходяться в інших корпусах.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.