Два випадки лептоспірозу зареєстрували на Кіровоградщині

Хворі госпіталізовані до інфекційних відділень закладів охорони за місцем проживання.

872
кількість переглядів

Два випадки лептоспірозу зареєстрували на Кіровоградщині.

Про це йдеться на сайті обласного лабораторного центру, інформує CBN.

Перший випадок зафіксували в 34-річного чоловіка з Гайворонського району, який рибалив на річці Південний Буг в районі села Завалля. Другий випадок – у 67–річного  жителя Кропивницького, який займався риболовлею в ставку в селі Соколівське, Кіровоградського району.

Хворі госпіталізовані до інфекційних відділень закладів охорони за місцем проживання. Стан одного хворого при госпіталізації відмічався як важкий. З початку року на Кіровоградщині на лептоспіроз захворіли четверо людей.

Причиною  або джерелом зараження людей є хворі тварини, як правило гризуни. Збудники захворювання, разом із сечею інфікованих тварин, попадають в воду або на харчові продукти. Зараження людей відбувається при вживанні таких продуктів, води або контактним шляхом через ранки, подряпини, мікротравми на шкірі при риболовлі та купанні.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.