Міні-поліклініка на колесах працюватиме для кропивничан у День міста

Медичні працівники Кропивницького не оминуть святкування Дня міста, що заплановане на 15 серпня, і вийдуть до містян з власною акцією

699
кількість переглядів

15 вересня у Ковалівському парку працюватиме міні-поліклініка на колесах «Лікаря викликали?», під час якої кожен зможе отримати консультації лікарів та з користю провести час вихідного дня.

Про це CBN поінформували в міській раді.

У міні-поліклініці на колесах працюватимуть лікарі Центрів первинної медико-санітарної допомоги №№1 і 2. Кожен зможе отримати консультативну допомогу в офтальмолога, гастроентеролога та невропатолога. Під час акції можна буде виміряти рівень глюкози в крові, вагу, зріст, пройти експрес-тестування на ВІЛ, а також перевірити гостроту зору та внутрішньоочний тиск.

Міська дитяча поліклініка частуватиме відвідувачів кисневими коктейлями. У поліклініці також працюватимуть педіатри. Лікарі консультуватимуть містян з приводу підписання декларації про надання первинної медичної допомоги сімейними лікарями.

Міні-поліклініка на колесах «Лікаря викликали?» працюватиме 12:00 до 16:00 на одній із центральній алей Ковалівського парку (праворуч від входу).

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.