У Світловодську пожежники можуть закрити 10 закладів освіти

Представники ДСНС планують піти з позовними заявами до суду

387
кількість переглядів

Десять закладів освіти Світловодська можуть припинити свою роботу, якщо міська влада не почне виконувати власних обіцянок щодо забезпечення належної пожежної безпеки.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко повідомив, що у такому випадку представники ДСНС підуть з позовними заявами до суду, передає кореспондент CBN.

Експлуатацію приміщень десяти закладів у новому навчальному році (з 26 наявних у місті) фахівці ДСНС не дозволили. На даному етапі відповідальність за їх функціонування взяла на себе міська влада з посиланням на те, що виконання робіт відбувається за календарним планом на 2018 рік. Якщо цей план не почне реалізовуватись, а на сесії міської ради у кінці місяця не ухвалять належних рішень, рятувальники звернуться до суду.

Щодо ситуації зі станом пожежної безпеки у загальноосвітніх навчальних закладів загалом в області, то переважна більшість територій проблем не мають. Водночас, за словами Сергія Коваленка, слід завершити роботи у Вільшанському, Гайворонському, Компаніївському, Новгородківському, Олександрівському, Кіровоградському районах, містах Олександрії, Кропивницькому, Світловодську. Найгірша ситуація – у Світловодську.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.