Кіровоградщина на ремонт доріг додатково отримає найбільше коштів серед областей України

В уряді вважають, що таким чином гроші будуть використані більш раціонально

641
кількість переглядів

Кіровоградська область отримає додатково майже 53 млн гривень на ремонт доріг державного значення

Це рішення було схвалено вчора, 5 вересня, під час засідання уряду, повідомляє CBN з посиланням на веб-сайт Мінінфраструктури.

За рішенням Кабміну був змінений перелік об’єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення та обсягів бюджетних коштів в рамках окремих бюджетних програм, які реалізуються цього року.

В уряді вважають, що завдяки перерозподілу бюджетні кошти в сезон будівництва доріг будуть використані більш раціонально.

Кошти, які зекономили на тендерах одних об’єктів, перенаправлять на ті, що потребують додаткового фінансування. Крім того, з переліків виключили об’єкти, які не забезпечені проектною документацією та не готові до реалізації.

Таким чином Кіровоградській області в рамках програми «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» збільшили видатки на 52,85 млн гривень.

Для порівняння, Вінницька область додатково отримала 46 млн гривень, Дніпропетровська – 25,99 млн гривень, Одеська – 30 млн грн, Полтавська – 50 млн грн, Хмельницька – 25,33 млн грн та Черкаська – 25 млн грн.

Таким чином серед областей, яким збільшили видатки на ремонт доріг державного значення, Кіровоградщина отримає найбільшу суму.

А от Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській та Чернівецькій областям видатки знизили.

Зазачимо, що Кіровоградщина потрапила до п’ятірки лідерів з ремонту доріг державного значення

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.