Смолінська ОТГ затвердила Стратегічний план розвитку громади

Робота над розробкою Стратегії тривала майже 9 місяців

708
кількість переглядів

Смолінська об’єднана територіальна громада затвердила Стратегічний план розвитку громади до 2022 року.

Робота над розробкою стратегії тривала майже дев’ять місяців, інформує CBN.

У робочу групу з розробки стратегії входили представники громадськості, влади і місцевого бізнесу, ініціативні громадяни. На початку розробки документу провели опитування жителів, які висловили свою думку щодо бачення розвитку громади, якою вони її хочуть бачити в майбутньому.

Голова Смолінської ОТГ Микола Мазура зазначив, що нині громада перебуває на важливому новому етапі свого розвитку: «Ми існуємо вже не просто як окремі населені пункти, а як об’єднана громада. У нас нарешті є свій Стратегічний план розвитку, який ми прийняли. Ми знаємо, чого хочемо і в якому напрямку нам розвиватись. Давайте докладемо зусиль та втілимо в життя стратегію розвитку на користь нашої громади».

Заходи, які передбачаються стратегією, враховуватиме виконавчий комітет під час розробки щорічних програм соціально-економічного та культурного розвитку громади.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.