У Кропивницькому нагородили першого переможця міської художньої премії

Віктор Френчко - автор пам'ятника першому трамваю в Єлисаветграді та багатьох інших

739
кількість переглядів
Фото «Утренний город»

Сьогодні, 6 вересня, на початку засідання сесії міської ради міський голова Андрій Райкович та секретар міськради Андрій Табалов нагородили першого лауреата міської художньої премії імені Бориса Вінтенка Віктора Френчка.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

«Хай ця нагорода підкреслює і запевнить вас у тому, що громада вас поважає, що ми зичимо, щоб ваша творчість процвітала, щоб ви продовжували робити те, що прикрашає і духовно збагачує наше місто», – сказав, звертаючись до кропивницького майстра, Андрій Райкович.

Віктор Френчко – автор пам’ятників пілоту Петру Вересоцькому, першому трамваю в Єлисаветграді, Євгену Маланюку й Надії Тобілевич-Тарковській, багатьох барельєфів, меморіальних дошок, зокрема: Арсенію Тарковському, Дем’яну Бєдному, Євгену Маланюку, Генріху Нейгаузу, Каролю Шимановському, Олександру Пушкіну, Леоніду Кравчуку, Валерію Гончаренку й Наталі Ленгауер, Івану Шепетову, Миколі Смоленчуку й Віталію Ципіну, Семену Тютюшкіну, Валерію Дейнекіну та іншим видатним особистостям.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.