18 юніорів Кіровоградщини стали переможцями «Фантастичних пригод»

З 18 липня по 20 серпня ЮніорБанк проводив акцію серед юніорів «Фантастичні пригоди»

0
343
views

18 юніорів Кіровоградщини легко освоїлись у королівстві фантастичних пригод ЮніорБанку, впоралися з усіма надскладними завданнями та стали переможцями акції «Фантастичні пригоди».

Про це CBN повідомила прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області.

З 18 липня по 20 серпня ЮніорБанк проводив акцію серед юніорів «Фантастичні пригоди». За умовами, учасники мали виконати низку завдань, які приходили онлайн, та отримати скарби королівства.

«О! Це були справжнісінькі пригоди! Круто! – поділилася враженнями одна з переможниць акції Ніна Гаврилюк. – Найбільше запам’яталось, як я звернулась до продавців магазину “Канцлер” після не однієї години пошуку товару у різних, навіть супермаркетах. Вони так перейнялися моїм бажанням перемогти – прохання читалось у моїх стомлених очах, що навіть зробили знижку аби лишень сума у чеку була саме 20,18 грн.»

«Я вдячна всім 519 юніорам Кіровоградщини, які зареєструвалися в акції, – зазначила керівник ЮніорБанку Кіровоградської філії ПриватБанку Вікторія Подкладенко. – І щиро вітаю 18 – найвитриваліших, найрозумніших та найкреативніших – моїх щасливих переможців!»

Призовий фонд акції ділиться порівну між усіма учасниками, які виконали всі завдання акції в період її проведення та дійшли до фінішу.

«Фантастична новина для фантастичних пригод! – додала Вікторія Подкладенко. – Ми прислухалися до побажань учасників і збільшили призовий фонд зі 100 тисяч гривень до 250 тисяч!»

Виплата подарунка здійснюватиметься шляхом зарахування грошей на карту Юніора учасника. Найактивніші отримають сувенірну продукцію.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here