Нацбанк випустив ювілейну монету до 100-річчя від дня народження Сухомлинського (ФОТО)

Монета називається «Серце віддаю дітям»

799
кількість переглядів

До 100-річчя від дня народження українського педагога, публіциста, дитячого письменника Василя Сухомлинського Нацбанк випустив монету.

Про це йдеться на офіційному сайті Національного банку, інформує CBN.

Монета називається «Серце віддаю дітям». Роздрібна ціна – 40 гривень.

На аверсі розміщено: угорі – малий Державний Герб України, праворуч від якого – напис УКРАЇНА (півколом), рік карбування монети – 2018 (над гербом); у центрі на дзеркальному тлі зображено портрет Сухомлинського, праворуч – номінал – 2/ГРИВНІ та логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України; написи півколом на матовому тлі: ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ (ліворуч), 1918 – 1970 (під портретом).

На реверсі монети розміщено серце, у центрі якого напис: ВІДДАЮ ДІТЯМ, навколо серця – стилізовані персонажі з оповідань Сухомлинського.

100-річний ювілей Василя Сухомлинського включили до пам’ятних дат, що відзначаються на рівні ЮНЕСКО. Сухомлинський увійшов в історію української школи як творець школи радості – оригінальної системи освіти і виховання дітей, що спирається на ідеї самоцінності й неповторності кожної особистості, вільного її розвитку. Ідеї, запропоновані Василем Сухомлинським, лягли в основу нової української школи, що впроваджується в Україні.

Нагадаємо, школу імені Сухомлинського у Павлиші Онуфріївського району хочуть зробити опорною і об’єднати ще з двома.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.