У Кропивницькому концерт на День міста профінансували Кузьменко, Райкович і Табалов

Меценатами святкового концерту вже традиційно стали голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов

0
831
кількість переглядів

В обласному центрі святковий концерт «Вечірні ритми» з нагоди Дня міста відбудеться за спільного фінансування очільника облдержадміністрації Сергія Кузьменка, міського голови Андрія Райковича і секретаря міськради Андрія Табалова.

Про це повідомила радник міського голови Євгенія Шустер сьогодні, 7 вересня, передає кореспондент CBN.

«Меценатами святкового концерту вже традиційно стали голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов», – уточнила Шустер.

Нагадаємо, в обласному центрі підготували насичену програму святкування 264 річниці заснування міста у суботу, 15 вересня. Заключним акордом свята стане концертна програма «Вечірні ритми святкового міста». Розважатимуть кропивничан лауреати конкурсу «Голос весни», гурт «Gonta». Хедлайнером святкового концерту буде гурт The Hardkiss.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.