У понеділок в Кропивницькому відбудеться масштабне свято для дітей-сиріт

Організатори обіцяють цінні подарунки учасникам заходу

916
кількість переглядів

Сьогодні, 8 вересня, у прес-центрі CBN організатори благодійного фестивалю для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Мама + Я» розказали про останні приготування до масштабного заходу.

«В рамках фестивалю 10 вересня пройде конкурс, до якого діти готувалися кілька місяців. Це будуть танцювальні номери, вокальні, гімнастичні  і навіть циркові, буде локація для майстер-класів, де діти зможуть навчитися чомусь новому, будуть дві спортивні та профорієнтаційна локації», – сказала продюсер, директор продюсерського центру ArtComb Ірина Ніколаєнко.

«Фестиваль у Кропивницькому відбудеться вперше, але в цьому році він набув статус всеукраїнського, так як ми почали марафон в Запоріжжі, потім він відбудеться у Дніпрі і завершиться цей марафон у Києві 22 вересня, дітей запросять на гала-концерт. Кожна дитина, чим би вона не займалася, себе зможе проявити і отримати подарунки», – додала директорка БО «БФ “Мама плюс Я”» Наталя Сивак.

Фестиваль «Мама + Я» 11 років тому започаткували у Дніпрі. Торік захід вперше провели у Запоріжжі. 10 вересня фестиваль вперше відбудеться на території парку «Ковалівський» у Кропивницькому. Початок – о 10:00. Участь у заході візьмуть близько понад тисяча дітей з усієї області.

Це буде справжнє свято для малечі. Кожен учасник у підсумку отримає подарунок, а переможцям дістануться найбільш цінні презенти – ноутбуки, телефони, планшети.

Захід відбудеться за підтримки ОДА, міської ради Кропивницького, а також інших меценатів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.