«Олександрія» з «Полтавою» порадували зливою забитих м’ячів

Перегляди: 1017

Скориставшись паузою в чемпіонаті УПЛ, яка пов’язана з матчами збірної України в Лізі націй, ФК «Олександрія» та полтавська «Ворскла» зіграли товариський матч.

Гра, яка проходила на полтавському стадіоні «Влтава», краще розпочали гості, передає кореспондент CBN.

Вже на четвертій хвилині гостей вперед у рахунку вивів Кирило Ковалець.

Згодом олександрійці забили й другий гол, коли після швидкої контратаки відзначився Шастал. Та через три хвилини нападник полтавчан Владислав Кулач відмінно пробив зі штрафного – 1:2.

Гості не думали про збереження рахунку, а продовжували відповідати ударом на ударом. ІСпочатку дубль оформив Шастал, а згодом йому відповів бразилець Карека. Та крапку в першому таймі поставив Василь Грицук, який знову довів перевагу команди Володимира Шарана до двох м’ячів – 2:4.

Другий тайм краще провели господарі поля. Спочатку забив Володимир Одарюк, трохи згодом рівновагу відновив Юрій Коломоєць, а наприкінці зустрічі перемогу «Ворсклі» приніс влучний «постріл» Марьяна Мисака – 5:4.