Баскетболісти «Золотого Віку» двічі зіграли з БК «Запоріжжя»

Поєдинки відбулися у рамках підготовки кропивничан до сезону у Вищій лізі

807
кількість переглядів

У рамках підготовки до сезону у Вищій лізі, кропивничан у товариських матчах двічі проекзаменував представник елітного дивізіону.

Команда перебуває у стадії змін складу і ці два матчі були важливими з точки зору набуття досвіду та награвання новачків, повідомили СВN у прес-службі БК «Золотий Вік».

Перевага більш досвідчених господарів майданчику була великою, що й підтвердилося в остаточних рахунках двох матчів – 102:46, 108:54.

Ці поєдинки «золоті» провели в такому складі: Олександр Дробязко, Юрій Крамар, Дмитро Баранов, Богдан Сосой, Станіслав Масальский, Олексій Масальський, Олександр Петров, Іван Рибченко.

Наразі тренерський штаб кропивничан продовжує пошук «великих» гравців. До початку нового чемпіонату у Вищій лізі ще більше місяця й час для того, щоб вписати новачків у ігрові схеми «Золотого Віку», залишився.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.