У Кропивницькому вперше відбувся благодійний фестиваль «Мама + Я» (ФОТО)

Більшість дітей-сиріт на Кіровоградщині охоплені сімейними формами виховання

0
732
кількість переглядів

Для 1500 дітей з дитячих будинків, інтернатів, прийомних сімей Кіровоградщини сьогодні, 10 вересня, Ковалівський парк став своєрідним дитячим містечком.

Про це CBN поінформували в прес-службі ОДА.

У парку організатори фестивалю, що проходив за підтримки обласної державної адміністрації, влаштували феєричне свято з безліччю цікавих тематичних, творчих та спортивних локацій.

Свої вміння учасники демонстрували в різноманітних спортивних змаганнях, у творчих майстернях, весело проводили час з аніматорами, дивилися виставки дитячих робіт. Усіх учасників концертної програми нагородили кубками та цінними призами.

У рамках фестивалю для дітей також експонували виставку спецмашин та професійного спорядження працівників Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Чимало тематичних майданчиків об’єднала профорієнтаційна виставка «Вернісаж професій», на якій молодь брала участь у різних майстер-класах.

Учасників фестивалю привітав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. Керівник області відзначив, що цей фестиваль має велике значення для дітей, адже він спонукає їх бути активними, комунікабельними і творчими.

«Радий, що сьогодні в нашому місті проходить такий масштабний фестиваль. Він дає дітям унікальну можливість для спілкування, пошуку нових друзів та розкриття власних талантів», – зазначив він.

Після закінчення ігрової програми учасників свята запросили до театру імені Марка Кропивницького на перегляд вистави.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.