ПриватБанк пропонує підприємцям Кіровоградщини скористатися сервісом контролю за працівниками

Співробітник проводить зарплатною або карткою «Універсальною» через POS-термінал, фіксуючи час приходу чи виходу

948
кількість переглядів

Мережа «Файно Маркет» впровадила у своїх магазинах електронний облік робочого часу, приєднавшись до сервісу «Облік робочого часу співробітників» ПриватБанку.

Про це CBN повідомили у прес-службі ПриватБанку в Кіровоградській області.

Для роботодавців, яких хвилюють питання обліку робочого часу, ефективності роботи співробітників, скорочення витрат на контроль за дотриманням трудової дисципліни ПриватБанк пропонує унікальну для України послугу – облік часу, відпрацьованого кожним співробітником. Встановлення спеціалізованого обладнання приблизно коштує $2000.

«Перш ніж пропонувати послугу нашим клієнтам, ми випробовуємо її на собі, – зазначив директор Кіровоградської філії ПриватБанку Ростислав Масло. – Вже більше 10 років ми користуємось табелюванням. Спочатку цей сервіс працював лише через термінали самообслуговування чи банкомати, а сьогодні – через смартфони та геолокацію. Не поділитися таким крутим сервісом з партнерами – майже гріх. Це не лише круто, але легко, просто і головне – актуально!»

Впровадити сервіс «Облік робочого часу» дуже просто – оформити зарплатні або кредитні картки ПриватБанку для кожного співробітника підприємства та встановити POS-термінал з необхідним програмним забезпеченням.

«Бути клієнтом технологічного банку і не впроваджувати найсучасніші технології – нонсенс, – розповіла фінансовий директор мережі магазинів «Файно Маркет» Галина Свєжая. – Магазинів у нас не один десяток по всій області, і проконтролювати всіх одночасно практично неможливо. Тому впровадження цього сервісу полегшує життя менеджерам, які можуть тепер отримувати детальну та чітку статистику використання робочого часу кожним співробітником чи цілим колективом, яку він отримує щодня на зазначений e-mail».

Користуватися сервісом ще легше. Співробітник проводить зарплатною або карткою «Універсальною» (із введенням ПІН-коду) через POS-термінал, фіксуючи час приходу чи виходу. На його телефон приходить SMS-повідомлення із зазначенням часу входу чи виходу. Власники смартфонів на базі OC Android можуть табелюватися через мобільний додаток Приват24.

 

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.