ПриватБанк перейшов на оновлений майданчик для проведення держзакупівель

Майданчик забезпечує простий пошук актуальних тендерів та налаштування «розумної» підписки на нові тендери

316
кількість переглядів

ПриватБанк оголосив про переведення закупівель товарів і послуг для потреб банку на тендерну платформу Zakupivli24.pb.ua.

Про це CBN повідомили у прес-службі ПриватБанку в Кіровоградській області.

На сьогодні на майданчику для державних і комерційних закупівель Zakupivli24.pb.ua проводиться понад 70 відкритих закупівель від ПриватБанку.

На сайті сервісу можна отримати повну інформацію про тендери банку та інших державних і комерційних замовників з систем ProZorro та Rialto, а також зареєструватися для участі в них. Майданчик забезпечує простий пошук актуальних тендерів та налаштування «розумної» підписки на нові тендери, а також автоматичне надання електронних звітів. А участь у тендерах банку можна взяти вже за 5 – 10 хвилин після реєстрації без оплат і підписання паперів.

Оновлений державний майданчик для проведення держзакупівель Zakupivli24 запустили в Україні в червні, він має чотири рівні акредитації в системі ProZorro, а також дає своїм учасникам доступ до тендерів державних підприємств і комерційних тендерів із системи Rialto.

Головними перевагами використання Zakupivli24 на ProZorro є проста реєстрація та авторизація, можливість участі в тендерах для продавців товарів і послуг без внесення депозитних платежів і відсутність зайвої паперової бюрократії. Новий майданчик також забезпечує всім учасникам безкоштовну юридичну консультацію та цілодобову підтримку в онлайн-чаті або в телефонному режимі.

 

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.